Samtida keramikmugg med korkbas som ger ett naturligt utseende. Volymkapacitet 425 ml. Handdisk rekommenderas. Levereras i en återvunnen presentförpackning av kartong.
0,66 kg
| Antal | 1 | 50 | 100 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 96,00 | 92,00 | 90,00 | 88,00 |
Vit
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 20 |
| CO2-avtryck | 0,66 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Keramik, Kork |
| Diameter | 8,5cm |
| Storlek | 11,4 x Ø 8,5 cm |
| Förpackning | 24st |
| Bruttovikt | 9kg |
| Vikt | 8,55kg |
| Förpackning | 26x40x39cm |
| GTIN / EAN | 8713159554806 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 4978 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |