Spire-mössan - där stil och komfort förenas. Mössan är tillverkad av 100% akryl i klassisk 2x2 ribbstickning och ger en åtsittande passform och hållbar kvalitet. Den har en tidlös design som kännetecknas av mönstret med upphöjda vertikala linjer. Omfamna både värme och mode med Spire-mössan, den perfekta accessoaren som är stretchig och flexibel för en bekväm och anpassningsbar passform.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 84,00 | 80,00 | 78,00 | 76,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Modell | Unisex |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 2x2 rib knit av Akryl |
| Storlek | 23 x 19 cmcm |
| Förpackning | 80st |
| Bruttovikt | 8kg |
| Vikt | 7.6kg |
| Förpackning | 45x48x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159374961 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 4596 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |