Nyckelplånbok i manchester med dragkedja och säker dragkedja.
Grå (03)
| Material | Polyester 210D |
| Höjd | 7,5 cm |
| Bredd | 0,1 cm |
| Längd | 11 cm |
| Storlek | 0,1 cmx7,5 cmx11 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 24/6.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 37 cmx37 cmx30 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI134953803 | 28114 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |