Lätt kompakt sportväska tillverkad av 190T återvunnen PET, perfekt för träning, korta resor eller en dag på spa. Har en praktisk framficka med dragkedja och långa axelremmar för bekväm transport. Kan vikas ihop, lätt att ta med sig vart du än går.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 55,50 | 54,00 | 53,00 | 52,00 | 48,00 | 44,60 | 42,40 | 41,60 | 41,20 | 40,40 |
Svart
| Material | R-PET 190T |
| Bredd | 230mm |
| Längd | 480mm |
| Vikt | 90g |
| Volym | 25000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95364.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 510mm x 380mm x 220mm |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo 95364-N0002 | 928 st |
| Inkommande lager 2026-09-23T00:00:00+02:00 | 3000 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |