Praktisk hängare för handväska eller kassen att placera på bordsskivan. Enkel att vika ihop och ta med. Anti-glid-material på undersidan. Upp till fyra färgers design på metallmärket. Silver eller guld. Med eller utan epoxyöverdrag.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 66,00 | 61,50 | 58,50 | 56,00 | 55,50 |
Guld (31)
| Material | Metall |
| Höjd | 7 mm |
| Bredd | 44 mm |
| Längd | 86 mm |
| Diameter | 34 mm |
| Storlek | 44 mmx7 mmx86 mm |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Leveranstid | ca 4-5 arbetsveckor från godkänt korrektur |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |