Juteväskan är tillverkad av naturligt jutetyg, vilket är miljövänligt och hållbart. De slitstarka handtagen möjliggör bekväm transport av dina inköp.
Brun
| Storlek | 44,7 x 12,5 x 35,5 cm |
| Material | Jute |
| Tryckyta | Transfer: 20 x 10 cm, DTF Transfer: 20 x 10 cm |
| Vikt | 0.269 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 11744 |
| Inkommande v.38, 2026 | 10000 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |