Kylbox med en kapacitet på liter, bestående av utsida, insida, lock och isoleringsskikt. Tillverkad av slitstarka, lätta material (PU/PE) som tål fukt, kemikalier och dagligt slitage för långvarig prestanda. Utformad för att hålla innehållet varmt i 4?5 timmar eller kallt i 8?12 timmar. Försedd med ett robust handtag för enkel transport.
Svart (01)
| Material | PP, PE |
| Höjd | 18,5 cm |
| Bredd | 16 cm |
| Längd | 26 cm |
| Storlek | 16 cmx18,5 cmx26 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 642/8.8 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 34 cmx58,8 cmx57,8 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI143922701 | 5224 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |