Stor kylväska/vagn med en kapacitet på 35 liter, vattentät. Kylväskan är avtagbar och ramen kan fällas upp för att spara utrymme.
Svart
| Storlek | 43 x 32 x 52 cm |
| Material | Polyvinylklorid (PVC), Polyeten, Polyester, Metall |
| Tryckyta | Screen: 20 x 10 cm, Laser: 5 x 1 cm |
| Vikt | 4.000 kg |
| Antal per innerlåda | 1 |
| Antal per ytterlåda | 1 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Inkommande v.21, 2026 | 700 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |