Kylväska i återvunnen denim med roll-top-funktion, storlek 27 x 10 x 31 cm. Med kardborreknäppning, PEVA-inredning och ett kort bärhandtag. Har en framficka och en återvunnen etikett på utsidan.
Blå (05)
| Material | Återvunnen denim |
| Höjd | 31 cm |
| Bredd | 10 cm |
| Längd | 27 cm |
| Storlek | 10 cmx31 cmx27 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 1450/15.2 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 58 cmx61 cmx36 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI134954205 | 7108 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |