Kylväska av 600D rPET med avtagbar axelrem och extra ficka med dragkedja.
Silvergrå
| Storlek | 24 x 16 x 28 cm |
| Material | Plast (rPET), Plast |
| Tryckyta | 12 x 8 cm |
| Vikt | 0.328 kg |
| Antal per innerlåda | 20 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 3460 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |