Kylbag i polyester 600D med en framficka med kardborrestängning, ett stort fack, ett bärhandtag och en justerbar bärrem.
Koboltblå (23)
| Material | PVC, Polyester 600D |
| Höjd | 22 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Längd | 30,5 cm |
| Storlek | 15 cmx22 cmx30,5 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 361/4.57 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 26 cmx31 cmx44 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Certifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, LFGB, BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI376423 | 3524 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |