Kylväska i 600D polyester, med bärrem, med mockadetaljer. Fack för ex. kylelement (se art. 68721).
Mörkblå
| Storlek | 22 x 16 x 26,5 cm |
| Material | Polyester |
| Tryckyta | Transfer: 10 x 5 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vikt | 0.240 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1497 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |