Feraghini ryggsäck tillverkad av 600D polyester med laptopfack, vadderade axelremmar, stor framficka och en kapacitet på 18 liter.
Antrasit
| Storlek | 36 x 15 x 48,5 cm |
| Material | Polyester |
| Tryckyta | 8 x 12 cm |
| Vikt | 0.882 kg |
| Antal per innerlåda | 17 |
| Antal per ytterlåda | 17 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Inkommande v.23, 2026 | 1000 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |