Återvunnen PU-datorväska lämplig för bärbara datorer upp till 15 tum, med 4 mm vaddering och foder i 210D återvunnen polyester. Har en framficka med dragkedja, kardborreförsluten ficka på baksidan, två korta bärhandtag och en justerbar axelrem. Inkluderar en liten återvunnen logotyp på insidan.
Svart (01)
| Material | Återvunnen polyuretan |
| Höjd | 28 cm |
| Bredd | 5 cm |
| Längd | 40 cm |
| Storlek | 5 cmx28 cmx40 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 50/10 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Nej |
| Kartongstorlek | 44 cmx50 cmx33 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI134953701 | 2812 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |