Laptopväska i neopren softshell, materialet skyddar din dator från stötar, repor och fukt, vadderade handtag och främre fack. För bärbara datorer upp till 17". Neoprenmaterialet är inte bara hållbart utan också lätt och vattentåligt.
Svart
| Storlek | 39 x 2 x 30 cm |
| Material | Neopren |
| Tryckyta | 25 x 15 cm |
| Vikt | 0.195 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 20 |
| Ursprungsland | CHINA |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 7725 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |