Två stora blixtlåsförsedda fack. Justerbart midjebälte med spänne för snabbutlösning.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 58,00 | 56,00 | 54,00 |
Svart
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | 600D av Polyester |
| Storlek | 36,5 x 14 x 5,5 cmcm |
| Förpackning | 120st |
| Bruttovikt | 12kg |
| Vikt | 11.4kg |
| Förpackning | 39x55x36cm |
| GTIN / EAN | 8713159181835 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | BSCI |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Nuvarande | 20900 |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |