Ryggsäck i rPET 300D polyester med Ocean Bound-detaljer, tillverkad av återvunnet plastavfall från havet och vävd till ett slitstarkt tyg med texturerad finish. Rymmer 20 liter och har två stora fack med dragkedja, inklusive ett vadderat laptopfack för enheter upp till 15 tum. Innehåller även två mindre framfickor med dragkedja, en sidoficka i nät och en ögla upptill. Utformad för komfort med ventilerade, justerbara axelremmar, vadderad rygg och en vagnsrem. Inkluderar en dedikerad Ocean Bound Plastic-etikett på utsidan och en invändig etikett för överensstämmelse.
Svart (01)
| Material | PP, Nylon, Zinklegering, EPE, Återvunnen polyester |
| Höjd | 30 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Längd | 43 cm |
| Storlek | 13 cmx30 cmx43 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 400/8.85 |
| Paketerad i polybag | Ja |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 35 cmx49,5 cmx65 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Price information | All prices are SEK exkl. moms. Printing cost requires a print-ready original. |
| Lagersaldo GI134935001 | 1985 st |
Here you can quickly ask a question about the product.
We will reply as soon as we can.
| What | Quantity | Price/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |